| Pikuu a întrebat:

vreau si eu niste status pentru cand te inseala prietenul si vrei sa. i spui ceva dur. dar printr. un statuslaughing
Funditaa

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ma`i lasat, ma`i inselat pentru altcineva, m`ai abandonat.

Pentru toate lucrurile rele ce mi le-ai facut, voi fi un necz dupa necaz.Sunt cosmarul tau.

Ma`i lasat deoparte, pentru o cur*a.Nu`i nimic, viata mea merge mai departe, dar a ta se va opri in loc.

Te urasc`! Pentru ce mi-ai facut, iti spun asa: te urasc, esti un bou, un magar, nu te mai vreau deloc in viata mea. Ia`ti adio!

Cu timpul, iti vei da seama ce`ai pierdut si ce`ai castigat.

Nu ti-am trebuit? Ti`o trebuie pe asta? Pastreaz`o!

Poti gasi multe pe http://www.statusuri.ro/ la categoria "Statusuri de dragoste" sau la "Statusuri triste". Fundita?:D

2 răspunsuri:
| lov3u a răspuns:

Cel din poza este iubitul tau?

| Pikuu explică (pentru lov3u):

Nu, nu este iubitul meu, dar a fost si cand mi.am creeat contul eram cu el si dupa ce m.am despartit de el mi. a fost lene sa mai schimb poza.