| DellllYyYA a întrebat:

BunA!
Vreau si e status EMO. de suparare cu injuraturi... daca s poate!
Ms [; X]

2 răspunsuri:
| xDepression a răspuns:

Fa'ma geloasa
fa'ma sa plang
nu ma cauta
nu ma privii
fa'te ca nu'ti pasa
si ca iti este indiferent
DAR CAND MA VEI VEDEA CU ALTUL DE MANA, SA TACI ca-ti rup ***

| Ynna95 a răspuns:

Ba, ti-am mai zis "Da-te dracu! ". Îmi rupi inima, îti rup capu’!

Nu vorbesc frumos când îmi vine sa-mi bag ****, asta înseamna ca nu pot sa îmi tin ura ! Poti sa ma urasti, nu te condamn, dar când suntem fata în fata mai bine îmi esti fana ;* !

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e laughing)

Te mai bag odata`n mata Te pup Si-am plecat

N`am nev de zambete false si de cuv gen: te iubesc.In pla mea.Comportament prostesc!

Deci ****`o,Fumeaz`o,Traieste`o Cumva...Clipa Conteaza...Raman Numai Amintiri In Urma Ta.

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Tip cât pot de tare pan`o sa cad în cavou.Imi bag pla`n lume si apoi v`o fac cadou!

Ma ridic tacticos`nu am stare.cateva tarfe imi obs nike`urile din picioare/sunt cea mai pretioasa.cea mai de valoare.Nu aveti nici o sansa Doamnelor.zdrente murdare..."

Sa nu te intorci plangand oh go on ca-ti *** una rolling on the floor) n'am sa te mai ling pe gathappy . dar tu mai poti sa'mi sugi **** :]

Ma injuri pe net, WOW!, cat esti de puternic
Da-te-n **** mea de pinguin schizofrenic!

Degeaba vrei sa-ti educi copila cand copila ta beleste ochii la cum beleste alta ****
Daca asculti si parazitii si muzica tiganeasca/Te invit sa-ti bagi ****-n mata, nimeni nu o sa te opreasca.
Fi multumit ca ai crescut cu vaca la pascut
Privesc cu lupa cum imi sare in brate supa, cand se aud manele de la taranul de deasupra!
Ca e cel mai usor sa acuzi o natiune, sau o tara, daca nu-ti convine pleaca in **** mea afara

Hai zdreants0 iesi in fata, dai tuu` p0fta d` viata . Arunca gesturi d` tarfa din tne, suge`0 cum stii` tuu` mai bine . Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tne, sh m` alege p` mnee .

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa,ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie ?
cand te f**e nu simte nici o senzatie
se pisha pe tne . si ma alege t0t pe mine .

PishamaS p vOi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Ce fac?Cum fac?treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Ca orice ar face pan'la urma tot la mine vine,
Asa ca am grija de el,
Pentru ca la mine-n inima nimeni nu-i la fel.
Orice s-ar intampla, el pe mine ma iubeste
Eu sunt fetita lui si fara mine nu poate sta...

Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X:X"

Sa Taci cand vb eu´ .nu imi place ´ sa mintsi cand´ mint si` d eu´ . nu´mi place :d sa nu spui " pa " asta e replica mea !
1. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

2. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

3. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

4. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

5. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

6. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

7. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

8. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

9. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

10. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

11. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil o sa mai ai nevoie de el

12. Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

13. Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

14. Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

15. Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

16. Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

17. Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

18. Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

19. Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!

20. Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa

21. Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

22. Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni

23. Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi

24. A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc duc capul pana la fundul meu

25. Un om cu Iq-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica

26. Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

27. Ai terminat de vorbit sa mai trebuie sa dorm?

28. Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid

29. Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.

30. Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...

31. Daca telefonul tau nu a sunat, sa stii ca eu am fost

32. Nu e nimic gresit cu ceea ce ai de spus, decat daca insisti sa o spui

33. De ce intodeauna oamenii prostii au o gura mare?

34. Ai o fata pentru radio

35. Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta

36. Tu esti unul dintre cei pe care a-si fi vrut ca maicata sa ii inghita

37. Esti un idiot ca mata si ca tactu' si te dai mare ca urmezi traditia

38. Eat shit and die. Or better yet, eat MY shit and die twice.

39. Grabeste-te si mori ca sa ma pot pisa pe mormantul tau

40. Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere

41. Te ratacesti mereu in ganduri...e un teritoriu necunoscut pentru tine

42. Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atat timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult

43. Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?

44. A-si vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde

45. Daca ai fi de 2 ori mai destept ca acum, ai fi un mare idiot

46. Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare

47. Acum stim de ce unele animale isi manca copiii

48. Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu

49. Ea, prima din familia ei, care nu s-a nascut cu coada

50. A vorbi e ieftin, dar si tu esti (curva) ieftina

51. Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta

52. Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot

53. Au uitat extraterestrii sa iti scoata furtunul anal?

54. Incerc sa mi te imaginez pe tine cu o personalitate

55. Arati ca un ****... asa se poarta acum?

56. Felicitari pentru noua ta prietena...pacat ca nu o place nimeni!

57. De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

58. Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni ... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

59. Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

60. De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

61. Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

62. Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

63. Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten...dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

64. Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

65. Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

66. Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

67. Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu...porbabil o sa mai ai nevoie de el

68. Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

69. Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

70. Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

71. Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

72. Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

73. Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

74. Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

75. Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni ? TU!
76. Te bîţîi pe house nasol.Te prefaci ca bei si porţi gentuţă.Bă puţă, eşti gay?
77. • Esti mai dezinformat decat erau ai nostri in revolutie
78.• Tu, o să te duci dracu
79.• Fa du'te ! Eu nu pun botul sunteti prea multe !
80.• Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi
81.• Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce'i in capul tau.
82.• Stinge luminile, sa mergem la risc. Admiram peisajul nocturn.
83.• Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor
84.• Uuu uratelor!
85.• Dumnezeu ne da la toti da nu ne baga pe card!
86.• Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi.
87.• M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac.
88.• lenea **** planuri mult mai rau ca pizdele

T@rfel0rrrr...criza` se simTe raw la v0i ...Nici pl` nu Va mai ajunge

[] alele…chiar daca m barfestish m urasti…in fata meah tot fan imi esti[] ~

O ard in mod bizar, cu bomba`n buzunar! Cu stilul meu murdar. va *** in gura iar winking!]

.Aud vorbe parsive despre mine.Si cantinua barfa! Da cand ajunge la mine barfa.Isi cere scuze tarfa!

~! Asa e, ai dreptate...
...esti MAXIM de prOasta! oh go on !~!

Drăguţa mea laughing, mă amuzi foarte mult cică nu ştiu de unde am început ba ştiu foarte bine , tu nu ştii că mă piş pe tine

Nu am de gand sa ma mai agit pentru ceea ce zic altzii.Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc winking Ce e al meu, e al meu...ce e al tau cu sigurantza il am deja.

Lumea din jur mereu bârfeste!Nu proceda la fel.Arata.le ca tu ai trecut de acest nivel.

Hei tu. Frumoasa din padurea adormita, nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? ;;]

Daca esti prost, continua daca esti destept, opreste-te. talk to the hand

Unde am fost eu, n.o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta, e o proasta. ;;]

Pisiii. Nu fi speriata. Daca vroiam sa ti.l iau, il luam de prima data. devil

Aii dreptate fat`o! esti cea mai mare parasuta! laughing

● Ingeru` meu sta drogat pe canapea.Vezi coaieeeee ca n`ai grija de persOana mea ! straight facewaiting

● Esti o veritabila caterinca genetica.Ne fascineaza mersu` tau de scroafa epileptica.Cand mergi dai impresia ca te pisi Te misti gratzios de ne tii pe toti cu ochii inchisi !

● O fata buna poate sa devina repede rea.Asa ca da`te`n sange si nu te mai baga atat in viata mea ! winking

●Daca eram pompier ardeai ca sobolanu`n casa si tu si mata si iubitzica ta libidinoasa!

●Vorbesc urat da` fk numai lucruri bune.Ma pis pe tarfele care ma umple de spume !

● Esti dulllcee ca zaharu`. Daca ma pish pe tine te fk ceai smug:Xlaughing

●Oricine-ar incerca sa`mi vorbeask urat,Oricine ar incerka nu poa` s`o fac prea mult , Pt ca stiu si eu bine`n gura sa va f*t winking !

●TACI e uN CuVaNt pOtRiViT PeNtRu TiNe...pAi dE cand vOrBeSti fA tU dE MiNe? iNcHiDeTzi GuRa, sTaPaNesTe`Tzi uRa...FoLoSeStE`tZi GuRa nUmAi aTuNci cand SUGI PULA !

● Manutele sus,Guritsa mareeeee ! MA PIS pe vOi doamnelor Zdrentse Barfitoare ! winking _||_

●• Tai`o!Pleacã!Carã`te!Dispari!
Zbori!Sterge`o!Calc`o!Evaporã`te!
MoRi!
Dã`ţi fok.Fã`te sCrum.Arzi in culori.
Stinge`te si suflã`te singur cã imi dai fiori ! ][:-s][•

●Am incercat sa gasesc persoane mai proaste pe pamant, dar mai proaste ca tine inca nu s`au nascut.Nu stiu cu ce sa`ncep lista de defecte,cand in tramvai toti te confunda cu compostoru de bilete!

●Esti o fata cuminte doar pe vertikala.Cand stai pe orizontala esti o tarfa penala ! Diferentsa dintre mine si tine e ca eu n`am sange de tarfa in mine !

●Nu vreau decât să îţi vezi în **** mea de treabă,Recunoaşte că nu mă cunoşti când cineva te-ntreabă !winking

●Unii spun ca tine doar de etichetaoh go on Ma pish pe toti care ma critica in ordine alfabetica winking

●de ceva timp e si la mine cum e vb aia vii cu vii mortzi cu mortzi...asa ca eu cu vii mei el/ea cu mortzi lui/ei

●Garsoniera in pamant iti fac la misto... Minte-ma in mm ca te mint si eu.laughing

●Farduri si tocuri, alcool si droguri, depresii la ordinea zilei, nu sunt jocuri . e realitatea , ma doare la pl de toate !

●Îmi vine să-ţi f*t una,de-abia pot să mă abţin
Hai pleacă-n p*la mea ,du-te,că nu te mai reţin
Ce se-ntâmplă nu realizez,încă,mă uit în gol
Parcă sunt într-un film şi-am cel mai trist rol

Vorbesti` mereu de viata` mea . te rOade` invidia` .smug

Unde am fost eu,n-o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta,e o proasta ;;]

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede .

Cu siguranţă n`are nevoie de motive că zdreanţa`i zdreanţă. Zice că`l iubeşte dar se poartă de parcă nu`i pasă, pe târfă n`ai cum so faci femeie de casă.

eşTi tare`n cLeanţãã d0ar cand e de faţã muLtã lumee`oh go on
cand eşTi d0ar tu cu mine`.sPui ca au f0st d0ar gLumee`=p~

Esti o fata cuminte doar pe verticala.Cand stai pe orizontala esti o t*rfa penala.Ma prefera pe mine pentru ca eu n-am sange de t*rfa ca tine

Crezi ca ma faci geloasa? Nuuu Proastooo ! Nu ma intereseaza laughing)

-eu pOt sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC daR Tie curvO un aLT deGeT iTi dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importantza`!

ma simt`bine.ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie
Cand ma invidiezi,imi dai importanta
Cand ma copiezi,imi dai valoare
Orice ai face,pe mine nu ma doare`! \:d/

Draga mea ,nu ma privii cu ura.te-a iubit dar.Eu sunt mai buna

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

tarfo,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri rolling on the floor

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc ;;].E O tara libera .decii .esti liber sa fii prost :*

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine ?

dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo .

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere .

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien ?

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza .

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta !

Tu si eu, impreuna mereu, vom trece peste greu. Vreau sa ramai numai al meu !

NeurOnul tau infect isi cam bate jOc de tine, Cand vOrbesti mult fara rOst te faci de rusine`!

fUnda :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*?