| IonelLiviu a întrebat:

Am 1.200 de abonați pe un canal Youtube si peste 1.000.000 mil vizualizări, as putea obține ceva bani? Sau mai bine spus cum as putea face sa obtin niște bani la momentul de față?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cerere de parteneriat cu Youtube u altceva nu poti sa faci.

| 90210 a răspuns:

Daca ai peste 4.000 de ore vizualizate intr-un an atunci da, daca nu ai atunci nu.

| ChawChaw a răspuns:

Pentru a intra in programul de monetizare ai nevoie de minimum 1000 abonati si minimum 400 ore de vizionari la fiecare clip al tau in ultimele 12 luni. Poti verifica de pe un PC acest lucru.

| ChawChaw a răspuns (pentru ChawChaw):

4000*,greseala mea

| IonelLiviu explică (pentru ChawChaw):

Bine asta stiu...
Dar cum sa accesez monetizarea? Unde sa trimit e-mail sau pe ce site sa intru sa completez sau cum trebuie procedat