| Calinescu1720 a întrebat:

Am castigat la ruleta $3000 poker roulete freeroll tiket x2
Ce înseamnă că o sami între in cont 3000 de dolari

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-i contactezi si sa le ceri informatie de cum poti intra in posesia banilor.
Normal, cand iti faci cont online pe aceste site-urile jocurilor de noroc, trebuie sa-ti pui contul bancar, iar ei ti-l verifica intai, retragandu-ti partea de bani, cu care faci bidul. Tu cum ai platit intrarea in joc?
Esti eligibil sa joci la ruleta? Adica, intrunesti conditiile lor legale?

| Calinescu1720 explică (pentru Violleta2022):

Mi sa validat contul am mai facut o retrage de 165 ron
Am primit la ruleta $3, 000 si mi-a spus că voi primi premiul in72 ore

| Calinescu1720 explică (pentru Violleta2022):

Mi sa validat contul dar ce inseamna $3, 000 adică 3000 $ sau 3$

| Violleta2022 a răspuns (pentru Calinescu1720):

Asta poti afla numai de pe site-ul lor, daca este dolar american, australian sau canadian.
In principiu, in forma $ 3, 000 este vorba de dolarul australian, care pune virgula, nu punct, dupa suma, ca sa delimitezele miile si milioanele.
AMergi si citeste pe site-ul lor cum se face plata in contul tau si daca poti, pune aici un link cu poza de la contul tau, sa vad despre ce suma este vroba.
O poti pune pe! mgur si aici, doar linkul.
https://imgur.com/