| Demmet a întrebat:

Am inteles ca pe Youtube daca postezi minim 10 videoclipuri cu tine si ai peste 20.000 vizualizari te plateste. Asa este?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| BoboKitty a răspuns:

Exact dar doar daca ai cont la nu stiu care googlehappy.

| Tsunade99 a răspuns:

20.000 per video?

| costin1306 a răspuns:

Nu este adevarat.

| RyGoLeTa a răspuns:

Eu una nu cred si n-am auzit asa ceva.Nare cum pentru.ca daca postezi videoclipuri cu tine, nu numai daca erai vedeta poate te platea.

| Hăgiul a răspuns:

Sa nu dai click pe siteul care l-ai primit pentru ca el va primi bani de la tine. intri simplu pe trivago.ro si iei ce-ti trebuie.

| kaz3 a răspuns:

Nu nu e adevarat ca daca ar fi toata lumea ar posta videoclipuri cu ei si ar da firma faliment de unde atatia bani LOL