| PufarinăPink a întrebat:

Am o pagina. la care sunt admina..Am organizat un concurs. Si nu stiu ce cadou sa ofer castigatoarei! Ma puteti ajuta.

4 răspunsuri:
| agripina16 a răspuns:

Pai ii poti face un colaj cu poze de ale ei(se fac foarte frumos pe fotoscape); sa o faci publica pe pagina ta timp de cateva saptamani, o luna; sa-i creezi o poezie(in cazul in care ai talent sau cunosti pe cineva cu talent in asta); s-o faci si pe ea admina;
Si te-ASI RUGA sa imi raspunzi si mie la intrebari daca stii raspunsuri TE ROG! sper ca am fost prea indiscreta
SPER CA TI-A FOST DE FOLOS happy

| chrisstina a răspuns:

Depinde de continutul paginii la care esti admina

| adyy95 a răspuns:

Un Iphone5 laughing

| PufarinăPink explică:

Pagina se numeste : Adolescentele... Va rogbatting eyelashes Ma ajutati, sunt in pana de idei