| Helly1226 a întrebat:

Am un canal youtube si un cont adsense. Am facut niste bani pe canal iar metoda de plata este prin Western Union. Cum fac sa scot banii? Astept de la ei un mesaj cu un cec sau ceva ca sa il printez si dupa ma duc foaia respectiva si cu buletinul sa scot banii, sau cum? mersi

Răspuns Câştigător
| Nemesis2012 a răspuns:

Tre sa treci de 70 euro ca sa iti dea banii, daca nu ai trecut de 70 euro e ok, tii se adauga urmatoarea luna...si ii scoti daca ai trecut de acest prag. adrian.379 skype daca mai ai nevoie de ajutor.