| Mdl_Madalin'u_1996 a întrebat:

Am un cont paypal cu card atasat la el! pot scoate bani de pe contul paypal pe card? daca da cum!

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Intri in contul tau PayPal si la My Account cauta optiunea WITHDRAW click pe ea si se deschide pagina de retragere cu doua obtiuni alege "Withdraw funds to your card" click pe ea si te trimite la secatiunea de plata aici alege suma ce vrei sa retragi vezi ca iti va opri un comision de 2 euro parca! bafta.