| nicoleta01 a întrebat:

Are cineva cont pe onbux? voi cum v-ati luat banii? v-ati facut card?

2 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Eu am dar nu prea mai merge bine.
incearca asta este mult mai bun!
Salut/Buna!
Vrei sa faci bani rapid si sigur?
Tot ceea ce trebuie sa faci este sa vizionezi niste reclame, si castigi 0, 10 centi pe reclama, ai 12 garantate pe zi = 1, 2 $ pe zi, invitatii prietenii si castigul creste, vei primi 0, 50$ pentru fiecare click al prietenului ( cu cat mai multi cu atat mai bine, daca te tii de treaba poti scoate si 100$ pe zi
ca sa iti faci cont urmeaza linkul urmator http://cashbux.info/? r=robertyoo, register iar la Referrer nu modificati deoarece asa ma puteti ajutati si pe mine!
Imediat dupa inregistrare puteti incepe sa vizionati reclame ( ads-uri) si sa invitati prieteni prin o metoda asemanatoare cu asta!

Totul depinde de tine, daca vrei sa castigi singur niste banuti de buzunar sau pentru ce ai tu nevoie!

asa ca bafta, spor la clickuri!

PS: Incearca si nu vei regreta! iti ia doar cateva minute!

| Gagikaru a răspuns:

Nu merge