| andalupulescu09 a întrebat:

Aș vrea să împrumut niște bani dar nu de la banca, mai exact 2500€. Vreau sa plec vara aceasta la munca in America cu work&travel si am nevoie de bani, iar parintii nu vor sa ma asiste la un credit iar eu nu lucrez fiind studenta

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la rude. Daca nu lucrezi nici o banca nu-ti acorda imprumut.

| Simpatic a răspuns:

"Aș vrea să împrumut niște bani dar nu de la banca...
iar parintii nu vor sa ma asiste la un credit iar eu nu lucrez fiind studenta "

atunci ramane varianta 'camatar srl', dar nu cred ca ai vrea asta!

vorbind serios, nu poti face imprumut fara nicio sursa de venituri, nicio banca si niciun IFN nu au cum sa iti dea bani fara sa ai venituri

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru asta exista: rudele si prietenii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In afara de rude și cunoscuți nu îți dă nimeni împrumuturi fara venituri

| ioana748 a răspuns:

Din pacate nu ai solutie.
Tot printre cunoscuti, daca doreste sa te ajute cineva.