| DaFrate a întrebat:

Bai fratilor, mi-am facut cont acum o luna pe neobux si am stat sa fac 0, 80 centi ca sa inchiriez referali, am inchiriat si de 4 zile aia nu imi dau click-uri. i-am reciclat de mai multe ori si degeaba, am citit ca trebuie sa stii cand sa dai click-urile alea oranj la o anumita ora ca sa poti primii click-urile referalilor tai, va rog frumos cei care stiu ajutati-ma si pe mine ca am cautat vreo 3 ore si nu am inteles nimic in spaniola sau engleza. am citit la greu pe multe blog-uri si degeaba ca nu am intels nimic. va las id meu de mess: afdsz_ok@yahoo.com

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Bai Frate Tu esti acel Tipic. Roman naiv care crede in orice. ori esti copil. si foarte imatur?laughing
Nu Te supara pe mine. si nu ma injura! Stiu ca poate parea aiurea pentru tot ce ti am spus pana acum. si pe alocuri te am jignit.,! Dar daca vrei sa faci un ban gramada!, lasa Calcculatorul. si treci la treaba! in realitate si fa ceva. Daca tot ai cautat nu stiu cate ore si nu ai gasit nimic. iti garantez ca vei strica vreo zece tastaturi si nu vei rezolva nimic. Tine minte ce iti spun! si iti vei amintii cu siguranta de mine!

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| johnyxus a răspuns:

Incearca viespar.

| myself405 a răspuns:

Ca sa ai succes cu PTC-urile nu merge cu inchirierea referalior. Trebuie sa ai referali directi. La Neobux ai limita de referali directi. La Clixsense de exemplu nu ai. Cauta sa iti faci referali directi. Citeste cu atentie de aici http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......e-sau.html si pune in practica ce scrie acolo. O sa vezi rezultatele curand.