| Naspa123 a întrebat:

Buna am 11 ani si vreau sa fac niste banuti pentru un pc mana a-2a locuiesc la tara si as vrea sa va intreb niste modalitati prin care sa pot sa fac bani pentru pc nu as vrea sa le cer parintilor pentru ca se descurca rau cu bani.
Va rog nu puneti raspunsuri de genul esti prea mic sau cerele la parinti.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Lucreaza ceva la tara, cu ziua cum se face, dar ai de grija sa nu te abuzeze cineva; mergi la oameni cunoscuti, unde merg mai multi si pe fata, nu in secret. Numai sa nu se invete ai tai, si sa te trimita mereu.

1 răspuns:
| Mad1 a răspuns:

Mergi la kaufland si intreaba, la pizzerii, la retele de telefonie ..pentru impartit pliante. Mai mereu au nevoie