| NeaPetrica a întrebat:

Salutare.
As vrea si eu putin ajutor!
Vreau sa nu mai cer parintilor bani de buzunar.Cum pot la varsta mea de 12 ani sa fac si eu banuti de buzunar?
Va rog, raspunsuri cat mai decente.

5 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Iti ajuti parintii la treburile din casa si le ceri o suma pe fiecare lucru pe care il faci, cred ca este destul de ok.

| balanta112 a răspuns:

Www.clixsense.com/? 4527935 fa-ti cont, dai clic pe reclame si iti vin banii.Promoveazati site-ul si castiga referali asta e cea mai simpla meteoda.Bafta!

| Xand3yutzaaaX a răspuns:

Buna gaby, iti poti ajuta bunicii la culesul fructelor, cu animalele, le faci curat in camere.Stiu ca te pricepi.

Răspuns utilizator avertizat
| Gl0NTZ a răspuns:

Ajuta parintii sau vecinii la treaba.Asa poate mai faci cativa banuti.EU ASA FACbig grin