| baiatudela4 a întrebat:

am de facut un proiect despre founduri europene, pentru facultate, nu inteleg care e rostul lui pentru ca profilul care il am eu nu are nici o legtura cu managementul dar in fine, daca poate cineva sa ma ajute va rog sa dati add pe mess la baiatudela4 ...multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba are legatura, pentru ca orice proiect implica implementarea lui care se realizeaza printr-un proces de management de proiect, firesc!
Hai sa iti dau ceva informatii!

1 răspuns: