| FercalPetru1998 a întrebat:

Am o problemă interesantă, pentru care voi avea nevoie de ajutorul vostru. Vreau să-mi deschid un business pe domeniul de coaching și dezvoltare personala, dar am nevoie de un nume. Cu siguranță aveți o imaginație bogată, iar dacă mă puteți ajuta și pe mine cu câteva nume pentru firmă aș fi foarte recunoscător. laughing)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce misto, vrei sa faci o afacere din a ii invata pe altii cum sa o apuce in viata sau intr-o afacere si te ai poticnit la primul pas... happy