| byabya91 a întrebat:

Am si eu o nedumerire. Eu si prietenul meu dorim sa ne deschidem o afacere in mediul rural. Vrem sa ne deschidem un bar. Problema este ca in sat exista alte baruri care au si biliard si dartz. Noi am vrea sa venim cu ceva nou, da nu stim ce. Daca detineti un asemenea bar si m-ati putea ajuta cu cateva sfaturi. Si cam ce suma trebuie investita intr-o asemenea afacere? Astept raspunsuri! Multumesc! O zi frumoasa in continuare. happy

Răspuns Câştigător
| arrmaghedon a răspuns:

Daca incepi de la 0: acte societate800-1000ron; casa de marcat600-800ron; masa biliard 3000-5000ron noua, 1000-1500 second; mobilier bar depinde de preferinte; stoc marfa 3000-5000ron+spatiul il cumperi sau il inchiriezi. Cam astea ar fi in mare, dupa asta mai vezi.

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna daca esti hotarita sa deschizi o afacere eu recomand sa poti face o alegere inteligenta si anume sa poti intra in posesia unei francize si sa o poti multiplica de nenumarate ori un exemplu in acest sens care functioneaza foarte bine este MC DONALDS, KFC ect, pentru a putea intra in posesia unei francize in domeniul sanatatii si al frumusetii pe care eu o recomand tuturor persoanelor dornice sa atinga performanta cu o investitie modica cuprinsa intre 62-si 440 euro sau daca nu detii acesti bani poti incepe aceasta afacere cu un sprijin informational,munca, disciplina, iar rezultatele nu intirzie sa apara daca sinteti interesata pentru mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com tel0765948501

| byabya91 explică:

Multumesc mult happy. spatiul avem noroc ca il avem. in rest speram sa reusim ceva happy. mersi inca odata pentru ajutor