| Generalgrevious031 a întrebat:

Buna. Am un album cu timbre vechi si as vrea sa stiu cu cat pot sa le vand?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa postezi asta pe grupuri de Facebook sau retele asemanatoare, care se ocupa cu asa ceva, mai greu de crezut ca TPU este sursa si de colectionari de masini, timbre sau numismatică.
Mult succes!

| siriusblack98 a răspuns:

Cam greu de evaluat asa ceva in Romanica. Daca nu reusesti sa gasesti timbrele in cataloage online ca sa iti faci o parere despre ce avere detii, poate sa ai noroc la magazine de antichitati/amanet ( dar nu toate se pricep/baga la asa ceva ). Din pacate Romania la capitolul antichitati sta foarte prost. Noi ca natie am pus mereu pret doar pe ce arunca nemtii.