| Moniik a întrebat:

Buna,am un inel din aur alb cu 24 de briliante si vreau sa-l vand dar sa primesc ceva si pentru pietre,problema este ca am fost aici la amanet si primesc bani doar pe aur, am fost sfatuita de mai multi sa ma duc la Bucuresti la nu stiu ce banca, exista o asemenea banca unde se platesc si pietrele pretioase sau o sa merg degeaba? Va rog sa imi dati mai multe detalii.

1 răspuns:
| YouNoob a răspuns:

Incearca si la alt amanet, se platesc si pietrele daca sunt pretioase.
Daca nu vrea sa-ti dea bani pe ele inseamna ca vrea sa te arda big grin