| inna07 a întrebat:

Bună! Ce părere aveți despre cardul Star BT? Merita?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cheltuielile fiecaruia. Eu le stiu pe ale mele, nu am de unde sa stiu cum si in ce fel cheltui tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ar trebuiis a stii ami bine ca noi daca merita sa nu, odaca ti-l permiti sau nu, ca noi nu te cunoastem si nu stim ce venituri ai tu.

| VoidEternal a răspuns:

Da, dacă îl folosești cu măsură și iei doar in rate nu cu descoperirea de card.

| doctorsex96 a răspuns:

Salutare

folosesc de o vreme, merge si cu descoperire dar peste cateva luni intra garda in casa sa ia tv u ca nu mai ai bani

in rest este ok

nota 10

cu stima jonel

| ManulMario a răspuns:

Daca vrei tata bogat si tata sarac nu