| mee_3494 a întrebat:

Cine stie ce reducere e la oriflame pentru reprezentanti? Multumesc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! sunt coordonator oriflame si castig extraordinar de bine.ca si reprezentant ai reduceri intre 23 si 40% si beneficiezi de cadouri si produse la super oferta. spre ex un parfum care in catalog era 55 de lei tu ca reprentant il puteai lua la 18 lei. daca vrei sa te inscrii te rog contacteza-ma la nr 0766398401.inscriere gratuita

| oriflamista a răspuns:

Daca nu te-ai hotarit sa te inscrii, nu stii daca merita sau nu, intra pe blogul meu, www.oriflamista.blogspot.com Asa iti poti face o parere despre Oriflame, despre mine si ma poti contacta la 0752396257