| saresipiper a întrebat:

Buna, cum e posibil sa-ti cresti audienta pe onlyfans?
Rog raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trecand peste frustrati de deasupra care fac pe moralisti dar ei intretin prostitutia, video chat, onlyfans dar sunt lupi moralisti pe net ca si pe tik tok full de mormoloci frustrati nici nu au 8 euro dar comenteaza rolling on the floorrolling on the floor
1, bagi vrajeala cu caut iubit pe grupuri de Facebook dupa ce vezi ca sunt multi fraieri le dai adresa ta
2, te inscrii pe tik tok iti arati si tu formele si te promovezi
3, modalitati, spam cat mai mult pe Instagram
4, sunt grupuri de frustrati sexuali care doar de asta au parte si de mana dreapta ca mine recunosc, si ne gasesti pe telegram,iti trimit linkuri,totul
nu da doar romanilor,romani is mai saracie de fel,vezi de straini,americani,germani aia platesc bine,desigur da-mi linkul tau,calm ca nu dau nimanui, trebuie sa inveti sa faci un video cat mai cool si poze, asta cere invatare, experienta, meseria se fura, cat despre jigniri repet nu baga in seama, e trupul tau

| Iulyanaonly15 a răspuns (pentru RAY):

Buna mă poți ajuta si pe mine?

| RAY a răspuns (pentru Iulyanaonly15):

Cu ce

| Daniielleee a răspuns (pentru RAY):

Ce grup de telegram? Ca P*rn ro nu mai merge.

| saresipiper explică (pentru RAY):

Hey, imi poti da grupuri telegram aici sau in pvt?happy

29 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Faci și o pagină web stil www.nule.ro
apoi faci ca acea pagină web să fie găsită de google si alte motoare de căutare
după care dai in pagina respectivă link-ul de la onlyfans

| Eireann a răspuns:

O promvezi pe Facebook si insta, faci eventual si un cont privat la care sa aiba acces timp de o luna doar cei care cumpara onlyfans si acolo postezi poze sexy, video, vorbesti cu ei.
E internetul plin de femei goale pe gratis, ce trebuie sa oferi e impresia unei conexiuni, ca la video chat omul vrea atentie si interactiune cu o persoana reala.

| NotNamed a răspuns:

Du.te la munca, nu la stors fraierii de bani.
Mai tarziu n.o sa mai mearga treaba si o sa iti cauti job.
- "Ce experienta aveti, ati mai lucrat si.n alte domenii?"
- "Pai n.am experienta, pana la varsta asta am avut onlyfans".

- "Buna, vrei sa ne cunoastem? Te.am vazut pe strada si nu imi mai pot scoate frumusețea ta din cap"
after 1w...
- "si cu ce te ocupi?"
- "pai am onlyfans"

| NonZarek a răspuns (pentru NotNamed):

Nu înțeleg care este problema ca muncește cinstit, nu fura și nici nu da tepe. Dacă oamenii "fraieri" plătesc, de ce sa nu profite? Pana la urma nu și o trage cu ei, face doar filmulețe, nimic mai mult. Ideea e sa muncești ușor și sa faci bani mulți, nu greu și bani mulți.
Parca nu era rușine ca muncești, indiferent ce, acum ce e diferit?

| NotNamed a răspuns (pentru NonZarek):

Ai mare dreptate, sunt intru totul de acord cu tine si stiu asta, drept dovada in timp ce scriam ma gandeam la asta. Dar hai sa fim seriosi, chestia asta nu trebuie sa o analizam, comparam pe plan local. Hai sa privim din ansamblu. Gandeste.te ce experienta de viata va avea unul cu ani de job real in plina relationare cu clienții face to face si ce experienta are o femeie care sta acasa, se duce in baie, isi lasa colantii pana la genunchi si isi face o poza intre picioare.

Din acesti doi oameni, la cine se va dezvolta o gandire cat mai buna, reala, colectiva? Care va fi modest? Care va putea sa poarte discutii la orice ora si zi fara a se face de ras?

Multi care isi fac firme, care se apuca de antreprenoriat pe scurt, ajung la un nivel inalt datorita experienteii de relationare cu clientii, a experientei unui job real, au studiat mult in cauza, au invatat foarte mult, au decis sa fie seriosi cu o gandire reala, analitica, si de succes.
Una care sta si nu face nimic va fi un om dobitoc si mort pentru umanizare. O data ce nu face nimic si ii intra bani multi in cont fi sigur ca se va naste o persoana cu o cultura generala lipsa, cu o lipsa de respect, cu bunele maniere aruncate la gunoi, cu jumatate de limba romana apsenta si multe negativitati. Crezi ca se compara Andi Popescu, Selly, Dorian cu Bia Kalifa (e romanca), Lucy si alte gunoaie romanesti de gen feminin? Nu ma interesează neaparat jobul, ci la ce se ajunge de pe urma lui. Toate fetele astea pozeaza pe internet mari fite, mari averi ce detin, iau in ras si in bataie de joc pe toata lumea, se plastifiaza si se dau mari foto modele. Astea doua date exemplu, care sunt totusi cunoscute la nivel national si ar trebui sa aiba totusi o anumita prestanta, cand au fost amandoua la iUmor si i.au luat oameni maturi la intrebari n.au scos o vorba. Nu stiau cultura generala simplista, elementara, nu stiau sa poarte o propozitie in limba romana intr.un mod coerent si logic. Ce reuseau sa mai scoata era un rahat cat ele de mare.
Uita.te la cele doua episoade sa vezi exemplu perfect din ce am vorbit mai sus cu cele doua fete:
https://youtu.be/WxuzmExa2Bc
https://youtu.be/Kz4VIbdUGMg

| Furnicuta000 a răspuns (pentru NotNamed):

Te-ai gandit ca poate face asta in timpul liber si in rest are job sau poate e chiar la scoala sau facultate si de asta nu trebuie sa dea explicatii nimanui?

| NotNamed a răspuns (pentru Furnicuta000):

Cuvintele sunt interprebile. O data ce nu a mentionat asta am tot dreptul sa ma gandesc la alte variante.

| saresipiper explică (pentru NotNamed):

Da, e un second job. daca stiti cum pot sa-mi cresc reteaua, v-as fi mai mult decat recunoscatoare

| NotNamed a răspuns (pentru saresipiper):

Postezi content pornó sau doar content sexy?

| saresipiper explică (pentru NotNamed):

Sexy si daca vor nud, in mesaje

| saresipiper explică (pentru NotNamed):

Chiar crezi ca cine face bani frumosi din only va bate la usa pentru interviu/ va cauta de munca mai incolo?
Toate isi fac propriile afaceri, daca vroiau munca la stat nu se apucau de only sa lucreze pentru visul lor, ci lucrau ca sclavele pentru sefu' care le dadea only in viata reala la greu...

| Mirel4412 a răspuns:

O promovezi peste tot. Daca ai cwr si tate o sa o gaseasca oamenii repede

| lCupidon a răspuns:

Fă-ți tiktok, o sa vezi cum o sa vina baietiilaughing

| Lory6969 a răspuns:

Insta,tiktok,reddit,twitter
https://onlyfans.com/loredana.banana

| Jessycajessy a răspuns:

Grupuri telegram, twitter, insta, colaborare cu agenții etc
https://jessycajessyca.cam

| saresipiper explică (pentru Jessycajessy):

Imi poti da cateva grupuri telegram aici sau in msj pvt?