| unu1doi2noua9sase6 a întrebat:

Salut TPU. Sa presupunem ca sunteti intr-o situatie financiara ideala si aveti bani sa aruncati pe un abonemant de OnlyFans la o tipa. Ce tip de poze v-ar satisface cel mai mult? Ce tip de continut ati prefera? Precizez ca fata este goth cu glande mamare peste medie si fesieri bine dezvoltati. As aprecia raspunsuri serioase.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Consider ca trebuie sa fii ultimul disperat incat sa ajungi sa platesti niste tipe ca sa vezi niste tate, mai ales cand poti vedea pe gratis la 2 click-uri distanta, asta una la mana. Doi la mana nu voi promova asa ceva si nici nu voi incuraja fenomenul, deci nu voi cumpara abonamente. Mai bine as incuraja-o sa mearga la munca ca orice om normal.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Drimmero):

Normal ca ai obliga-o sa meargă la munca pentru ca tu obligi femeile sa iei plătească singure consumația în oraș.

Răspuns utilizator avertizat
| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Silviu092):

De ce jignești femeile care fac asta? poate tu lucrezi 12 h pe zi pentru suma pe care ele o fac intr-o ora și de aia ai repulsia asta

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns:

Eu as vrea sa o vad la treaba cu africani!

| GeorgeCazan a răspuns:

Răspunsul serios e să nu faci așa ceva, chiar dacă ai banii necesari.
Nu înțeleg ideea de OnlyFans, adică de ce ai da bani ca să vezi pe ecran o fată dezbrăcată? Chiar așa mulți băieți prosti și disperați există?

Răspuns utilizator avertizat