| June20 a întrebat:

Dacă ieri mi-am negociat salariul, iar maine e zi de salariu, care va fi salariul pe care îl voi obține? Cel pe care îl aveam, urmând ca abia de luna viitoare sa primesc noul salariu sau cel nou? Cum e metodologia?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic si indubitabil tu stii cel mai bine ce ai negociat acolo.
Normal ar trebui sa luna viitoare pentru ca maine primesti salariu pe luna trecuta

1 răspuns:
| alex04041982 a răspuns:

Cel vechi.salariul se prumeste pe o luna in urna sau fractiunr daca primesti de 2ori