| Andrei40392 a întrebat:

Bună,deci i-am transferat unui prieten pe paypal o sumă de bani iar după am dat anulare la plată și îmi scria + suma respectivă și rambursare. Întrebarea mea este:o să-mi primesc banii inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca i-ai transferat deja, degeaba i-ai mai dat rambursare, ca banii sunt deja in contul aluia si nu ai ce sa mai primesti inapoi.

| Natalie4u a răspuns:

Dacă ați anulat plata pe PayPal, atunci ar trebui să primiți banii înapoi. Cu toate acestea, timpul necesar pentru a primi rambursarea depinde de metoda de plată pe care ați folosit-o inițial. În general, rambursările pe PayPal sunt procesate în termen de câteva zile lucrătoare. Dacă nu primiți banii înapoi după o săptămână sau două, vă recomand să contactați serviciul de asistență pentru clienți de la PayPal pentru a clarifica situația.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai dureaza nu îi primesti azi, de luni incolo ca azi sunt inchise băncile, dar oricum iti vor lua comision banca si cred ca nu i ti vor da toata suma care ai transferat o, de ce te ai razgîndit si ai anulat transferul?