| Elenalazar051 a întrebat:

Bună dimineața,m-am trezit pe BT (card de debit )-6, 999,15ron.nu înțeleg cum este posibil așa ceva? eu nu am de unde să acopăr această sumă, ce se poate întâmpla. Mulțumesc anticipat pentru orice răspuns

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai cumparat ceva cu cardul si numai sti ce? Cere de la banca extras de cont, acolo vezi exact ce este cu aceasta suma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la banca si vezi exact ce se intampla
Sau te uiti in aplicatie.

| ioana748 a răspuns:

Contactezi banca sa vezi ce se intampla sa nu fie o greseala.
Ei vad ce s-a intamplat si de unde aceasta problema.
Daca este o greseala din sistem o vor regla, daca nu trebuie sa mergi la politie sa anunti frauda.

| adryang78 a răspuns:

Sună urgent la bancă. Dacă ai făcut plăți online cu cardul respectiv, e posibil să ți se fi spart contul.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Să înțelegem că ai o datorie de aproape 7000 RON?
Asta înseamnă că ai avut un credit de 7000 RON neachitat și apare la sold negativ.
Totul se rezolvă la bancă, nu pe internet.