| Raul_5121 a întrebat:

doresc sa trimit o bicicleta pana in Bucuresti si eu sunt din Baia Mare si sunt 600km si as dori sa o trimit fara sa o fac pachet se poate? am cargus si fan curier care o sa fie mai ieftin si ok? cam cat ma costa? bicicleta are aproximativ 15 km! multumesc

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
De ce nu vorbesti cu ei in loc sa vorbesti cu noi? Are vreun rost raspunsul nostru daca ei zic invers?
Vezi ca au numere de telefon, email, adresa, tot ce vrei pe site.
Bafta

| NevastuicAaA a răspuns:

Se poate dor ca este tarif special.
De obicei de 3-4 ori mai scump decata un pachet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere informatii direct de la ei.Sunt cel mai in masura sa ti le ofere.