| ElizaElaa a întrebat:

Eu am o tableta http://www.cel.ro/......oid-4.0-l/ (Mediacom 705i) este foarte buna, si am un telefon Vanity swarovski, si as vrea sa dau tableta si telefonul pe un ipod Cine vrea sa ma anunte o sa mai vb la telefon :) P.S

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Poti anuna hmm pe mercador te tocmai sau pe ocazii happy nu e asa de greu happy cu siguatna nimeni nu se baga la intrebarea ta fiind ca alti cauta intrebari mai usoare happy... incerca si tu ce este mai usor happy desri frumos tableta si pui si pretul happype ea :d

| Axys a răspuns:

Sper ca team putut fi de folos sa ai noroc happy