| zebra12345 a întrebat:

Buna,imi puteti zice cum ar trebui sa arate un site din care sa castig bani cu google adsense? sau de unde as putea cumpara unul? cineva priceput in domeniu si dispus sa discute sa imi lase id de messenger pentru a vorbi.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Daca vrei un site construit de la zero, alege ce domeniu vrei, de exemplu (bani pe net, bijuteri, electronice etc) dupa care eu il pot realiza cu adsense inclus plus promovarea in motoarele de cautare. Putem discuta pe skype incepand de Marti 12 Februarie pentru ca atunci termin un alt proiect. Adresa mea de Skype este costi_matei

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pai la un site daca ai multi visitatori poti baga google adsense.Pa,pa

| TuguiMihai1 a răspuns:

Nu am mes doar skype
mihai. tugui04