| AncaDeliaaaaa4578 a întrebat:

Mi-a pus cineva un colet din Spania, sambata, prin autocarul tabita tour. Cand ar trebui sa ajunga?

3 răspunsuri:
| IonutCG90 a răspuns:

Buna ziua. Probabil mâine dar mai bine ai numărul la șofer și-l suni Anca. Întreabă pe mami sau tati. Trebuie să vină la tine în poartă sau să te duci tu să-l ridici?

| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde sa stim? Trebuia sa ai numarul de telefon al soferului ca sa il intrebi.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Deja cred ca a ajuns. Eu fac 48 de ore pana in Anglia, cu autocarul dar din Spania este mult mai putin.
Adio colet.