| butterflyeffect0000 a întrebat:

Buna! A calatorit cineva cu Tabita Tour? As avea nevoie de niste informatii in privat daca se poate. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DracuIa a răspuns:

Da,au fost cam varza,
Dupa ce am platit, normal trebuia sa ma duc in statie sa astept microbuzul, dar ce sa vina, a trebuit sa merg eu dupa el, pentru ca el fiind puturos, nu s-a mai oprit la statia aceea scrisa pe bilet, doamne ce oameni.
Pe langa asta am mai dat si 100 de lei de-am curu pe test covid care nu la cerut nimeni...jegmaneala,pe langa asta dupa ce am plecat de la Arad ca acolo aduna lumea cu microbuzele iar de acolo am mai stat vreo 4h pana am plecat cu autocarul ca am asteptat dupa rezultatele testelor, organizare 0 iti dai seama...
Iar pana sa ajung in Spania au facut pana de vreo 2 ori oh go on
Iar intr-o parcare a venit un tirist sa comenteze la sofer ca de ce se pune el sa repare roata, si sau luat la injuraturi dar sau potolit cand au iesit pasagerii, a luat-o la sanatoasa tiristul. era si beat infine.
In rest la coletarie am avut o experienta neplacuta pentru ca au mintit efectiv ca duce la locatie fix curu a trebuit sa merg dupa colet, aveau un angajat puturos ala numa la ore fixe dimineata stia sa vina din Bilbao vai de morți lui. Nu recomand firma asta.

Am mai calatorit cu romfur, olypia travel si altele dar tabita au fost cel mai slab. (si la pret)

1 răspuns: