| Nadiaturcas713 a întrebat:

Bună,oare mi-ați putea da codurile de pe pachetele de țigări veo și neo?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai eu am fumat degeaba atatia ani ca sa donez acum codurile de pe pachetele de tigari?winking

stai linistit/a concursurile astea sunt aiureli si degeaba

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti cîstiga nimic doar cu codurile, ai nevoie si de pachetele de tigari asa ca daca nu le cumperi bine faci, ca nu cîstigi nimic arunci banii degeaba pe prostii, tutunul este otrava fugi de el, renunță la fumat ca faci cancer pulmonar.

| gabicoo a răspuns:

De la pufuleti nu vrei?

| KovacsB a răspuns:

Am doua capace de Ciucas castigatoare daca te intereseaza.