| Xenoverse a întrebat:

Cum pot face banii mai rapid si usor?

Nu vreau raspunsuri de genul "du-te la munca" sau "munceste pentru a face bani".

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furi

Bula
| Bula a răspuns:

Tiparesti bani. _D

| PinkHD3 a răspuns:

Cersesti

| Bondarel99 a răspuns:

Te apuci de videochat. A stai, si asta e tot o munca.
Daca vrei doar sa stai si sa iti vina banii de undeva, sa stii ca nu avem nicio reteta pentru asta. Toata lumea munceste. Daca nu te-ai nascut intr-o familie bogata, asta e...

| gabicoo a răspuns:

Dai cu jula!

| Goete a răspuns:

Fura. Ori reusesti ori ai toate conditiile in puscarie.
Ce intrebare tampita

| Goete a răspuns:

Si poti face si SIDA, intre altele.
Ori traiesti outin da bine,
Ori mai mult da bine nu (Pavel Stratan)

| RobertIDiablo a răspuns:

Apuca-te de Munca pe internet, necesita sa-ti folosesti creierul 4-5 ore pe zi dar faci bani in ziua respectiva, daca esti la inceput s-ar putea sa nu faci cine stie ce suma, dar cu timpul o sa ajungi sa faci mai multi bani. Cauta pe Google sau pe YT "cum pot sa fac bani rapid si usor" si ai sa gasesti niste site-uri super bune, dar acum trebuie sa ai si tu cateva cunostinte in java, excel, etc...

| Clorox a răspuns:

Cum aveti pretentia de a primi bani din cer daca nu munciti?

| gogu220 a răspuns:

Găseşti una sau mai multe persoane în vârstă care doresc conversaţie sau diverse jocuri de societate. La mine a dat roade, e adevărat că mai trebuie să fac câte un ceai sau o cafea, dar se amortizează. Nu-i învăţa cu frişcă la cafea că te ruinezi.

| Andreeush a răspuns:

Rapid și ușor nu ai cum, asta în condiții decente.
Poți încerca videochat dacă nu te deranjează.