| anonim_4396 a întrebat:

spune-ti-mi va rog careva cu experienta, are rost sa-mi arendez referali pe neobux? Sau sunt doar bani aruncati in vant?

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| myself405 a răspuns:

Buna, eu am incercat sa lucrez cu neobux. Am facut primii 60 de centi si am inchiriat 3 referali. Din cei 3 nici unul nu a facut nici un click. Apoi am mai dat si cate 7 centi pentru fiecare ca sa ii reciclez. Neobux=pierdere de timp. Daca vrei sa faci bani cu adevarat iti recomand Clixsense. Care este diferenta? La Clixsense nu se inchiriaza referali. Poti avea un numar nelimitat de referali directi. Te sfatuiesc sa faci un blog gratis si sa iti promovezi link-ul de referal. Eu am un blog care pana acum mi-a adus 600 de referali.(aproape un an) Acum castig 100-150$ pe luna din referali. Si castigurile cresc simtitor. Dovezi de plata si link de inscriere gasesti aici http://cumfacbanipenet.no-ip.org/dovada-de-plata-clixsense.php
Succes, merita sa incerci si sa te convingi. Dureaza 5 minute.