| Stăncescu06667 a întrebat:

Buna. Stie cineva cand intra banii de somaj? Pe ce data?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este in functie de litera din alfabet a numelui de familie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni, sîmbata duminica bancile sunt inchise.

| Stăncescu06667 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc din suflet! Mi au zis ca pe 15. Si fiind 15 sâmbătă am zis ca baga si ei pe 14 vineri. happy

| Stăncescu06667 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc din suflet. Mi au zis ca pe 15 și am zis ca poate ii baga pe 14 ..fiind vineri.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stăncescu06667):

Daca banii au intrat ieri dupa ora 14 fiind vineri abia luni dimineata îi primesti, daca i baga luni dimineata o sa i primesti tot luni după amiaza, simbata si duminica bancile nu fac tranzactii sunt inchise toate unitatile bancare.

| Stăncescu06667 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Multumesc din suflet