| Cherryme a întrebat:

Stie cineva o fabrica de bijuterii/piese bijuterii in Romania sau in apropiere? Am nevoie de cateva piese preferabil cu logo. Sau poate niste siteuri unde as putea gasi, cele din Asia (alibaba,indiamart, etc)nu imi inspira incredere.

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Fabrici de bijuterii?! Nu. Doar ateliere de bijuterii. Se gasesc in toate orasele. Iti pot face la comanda ce vrei tu. Probabil pentru executii manuale (nu dupa matrita) si inscriptionari, va trebui sa cauti un atelier intr-un oras mai mare cu bijutieri experimentati.