| EuNuMint a întrebat:

As vrea sa fac rost de niste bani cumva, insa n-am nici o idee.
Pot sa fac bratari sa desenez poate sa fac portrete dar nu stiu cum si unde sa le vand.
Ma puteti ajuta in vreun fel? Am 14 ani si sunt din Iasi.
Astept raspuns!

3 răspunsuri:
| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Poti face de ex bratari si iti faci un cont pe www.okazii.ro si acolo sigur le vinzi (nu pune pret mare) de ex o bratara 5 lei

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| ShoriceL43 a răspuns:

Pai poti sa faci mai multe bratari si poti sa te duci la o taraba din piata si sa iti pui acolo toate portretele, toate bratarile si tot ce mai poti tu face
sper ca te-am ajutat:*
funda?batting eyelashes