| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Stiti grupuri de pariori buni pe Facebook? Vreau sa fac bani ca sa imi cumpar un telefon nou.

Dau funda la cel mai bun raspuns.

9 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Strange banii, la pariuri pe termen lung toata lumea pierde in afara de casele de pariuri.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai degraba cumperi un pic de DogeZilla si astepti...

| johnnny123 a răspuns:

Te întreb pentru a nu știu câta oară, dar nu ai fost niciodată capabil să mă lămurești:

De ce crezi tu că dacă ar exista niște oameni care ar avea capacitatea de a câștiga la pariuri constant, acești oameni și-ar împărtăși secretele cu toată lumea, diminuându-și astfel propriile câștiguri?

De ce nu ar sta liniștiți la ei în casă și ar câștiga un milion de dolari pe zi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt scammeri! La fel ca fratele tău care își bate joc de tine și tu având un retard mintal nu înțelegi niciodată acest lucru, ca lui nu ii pasa de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am retard mintal, de unde ai scos-o pe asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu zic ca ai ca am studiat Psihiatria. De unde? De mult timp tot te plângeai prin prisma întrebărilor postate ca frate tău îți trimite un telefon, el îți tot promite dar tu nu te prinzi ca își bate joc, ca nu ii pasa de tine. O data sa fi mintit e ok, dar tu mereu ai fost batjocorit în ciuda faptului ca ți-o promis ca îți dă un amarat de telefon care la secound hand îl găsești la 800 de lei în stare foarte buna. Ai prea multe așteptări de la oameni care mereu te dezamăgesc, nu înveți din greșeli, continui sa trăiești iluzii, tu nu cred ca o sa primești prea curând un telefon de la el. Nu ai ce sa faci, nu exista pariori pe Facebook sau în al loc care se îți garanteze reușita! Sunt scammeri, vei pierde bani mulți, vei fi înșelat. Astea sunt chestii care un om normal cu un IQ normal le înțelege de la sine fără sa se documenteze. Când un om te dezamăgește de atât amar de timp e clara situația, trebuie sa nu mai ceri nimic, sa nu mai ai nici o așteptare de la acel om. La fel și cu pariorii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine lasă-te de TPU, că nu stii sa lămurești lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îți cam meriți soarta retardatule, de aia nu primești nimic, cu telefonul ' ala vei rămâne. Este tipic retardaților faptul ca nu înțeleg nimic, și a analfabeților!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești bătaia de joc a propriului frate, și-o dat seama omul ca ești bolnav mintal. Mergi la munca nu la cerșit milogule.