| HinaOnBike a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare. Vreau sa-mi cumpar un telefon nou dar nu stiu de care tip. Daca stiti si voi unul bun, dati-mi detalii in raspuns.

Răspuns Câştigător
| nikolleta200101 a răspuns:

SamsungGalaxy S3, BlackBerry, Iphone, Samsung Galasy Feat.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZeHelp a răspuns:

Trebuie sa fii mai precisa.
1) Ce buget ai la dispozitie?
2) Vrei touch-screen sau normal?
3) Vrei o anumita marca?

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Palm Pre

| idcatalin a răspuns:

Uite aici un top cu cele mai tari telefoane la sfarsit de an 2012 :
http://www.topcadouri.ro/......d-in-2012/

| QuaLtY a răspuns:

Eu am Nokia c1-01 e bun pentru ascultat muzicahappy

| AliceHoffler a răspuns:

Iphone 4S.
sau...LG L7, ca al meuu

| Paw_Alexander_1991 a răspuns:

Buna, in primul rand iti trebuie un telefon care sa iti satisfaca nevoile tale (vorbit mult la telefon, stat pe net etc)
Apoi intrebi, ca telefoane bune gasesti... Sfatul meu nu iti cumpara cu sistem de operare android deoarece majoritatea gadgeturilor functioneaza cu androie si evident ca windowsu sunt o multime de virusi sad