| Liviu5267 a întrebat:

am si eu un telefon Samsung Galaxy A50 care are ecranul spart. Daca aș comanda un ecran cu tot cu display de pe net pentru telefon si m-as duce la un gsm cu ecranul m-ar costa mult mai putin sau nu o sa vrea sa il repare ca nu am luat ecranul de la ei sau ma costa mai mult?

1 răspuns:
| AlexMh a răspuns:

Mai mult nu are cum sa te coste. Daca ai noroc mai putin, dar din experienta proprie multi sunt milogi si nu ti-l repara decat cu ecran de la ei. Eu zic sa vorbesti intrai si sa ii intrebi si sa iti dea o confirmare scrisa daca sunt de acord cu stampila firmei pusa, ca sa o aduci data viitoare cand ajungi cu telefonul ca sa nu se faca ca ploua. Bafta!