| LeventeDeac2001 a întrebat:

Bună ziua! Am văzut un anunț de angajare în Cluj-Napoca pentru benzinăria Mol de pe Calea Dorobanților și eram curios dacă știe careva cam care sunt salariile / condițiile de munca în 2022, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Suna si le spui ca vrei sa te angajezi, mergi la interviu cand vei fi chemat si vei afla si salariul. Pana iti raspundem noi se ocupa postul.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cel care angajeaza nu are un numar de telefon? Suna l si i ti spune el ce salariu oferă.

| sierra1 a răspuns:

Diferă de la caz la caz, de la individ la individ. Funcție de postul respectiv. Du-te la interviu (dacă te selectează) să afli ce-ți oferă ȚIE

| UserNameLost a răspuns:

Poți verifica pe site-ul Undelucram unele salarii, dacă sunt postate de cineva, dar la un post pentru benzinărie nu trebuie să ai așteptări prea mari.