| BadBoy997 a întrebat:

Buna Ziua. As vrea sa stiu daca pun un videoclip pe youtube si acel videoclip are 4000 de vizualizari CASTIG CEVA BANI?

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Daca esti din Romania, nu castigi nimic, daca esti din alta tara, gen Italia, sua, franta, etc devii partener youtube si te plateste pentru numarul de vizualizari, eu am vreo 2 mil viz la un clip si tot degeaba.

1 răspuns:
| Laminin a răspuns:

Nu prea. Si eu am cateva videouri cu mii de vizualizari si nimic. Asta-i Romania. happy