| SuperGlue a întrebat:

Bună ziua, au fost constatate nereguli la utilizarea accesului dvs. la paysafecard. Accesul v-a fost suspendat temporar.Imi spune si mie cineva de ce s-a intamplat asta? Am bagat la identitate un pasaport de copil si de atunci s-a blocat contul temporar? Cat dureaza pana ma lasa sa accesez contul?

Răspuns Câştigător

Probabil ai încălcat termenii și condițiile de utilizare ale platformei, pentru care ai bifat în prealabil că ești de acord.

Încearcă să îi contactezi prin intermediul: https://www.paysafecard.com/ro-ro/ajutor/formular-de-contact/

| SuperGlue explică (pentru Unknownzgw):

Ms o săi sun mâine

1 răspuns: