| Adry05 a întrebat:

Am fost aseara delogata de la Facebook si am primit urmatorul mesaj "contul tau este blocat temporar. Am detectat activitati suspecte in contul tau si l-am blocat temporar din motive de securitate". M-au pus sa-mi schimb parola si mi-au aratat ultimele pagini la care am dat like (de care sincer nici n-am auzit deci nu vad cum si de ce le-as fi dat like), ultimele persoane urmarite etc. Ma lasa sa intru pe cont dar nu pot comenta sau da like la nimic. Stie cineva de ce s-a intamplat asta si cat dureaza pana sa pot reactiona din nou la postari? Sau macar unde pot intra sa aflu?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am mai patit-o si eu, si pana nu am schimbat parola, mai complexa, nu am putut avea acces.

| Adry05 explică (pentru PsihoSex):

Am facut ast dar tot m-au blocat vreo 3-4 zile

1 răspuns: