| Yourfavgirl a întrebat:

Buna ziua, ce locuri de munca fara bac stiti prin Timisoara?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Nu-ti trebuie bacul daca vrei sa muncesti, e suficient sa stii sa faci ceva cat de cat, apoi sa vrei sa inveti.
Am aruncat o privire pe un site de joburi. Lucrator comercial, operator la vreun depozit, lucrator la fabrica de mobila. Chiar de nu stii prea multe, te invata ei.

Cauta online, suna si intreaba, sunt sigur ca gasesti daca esti hotarat si vrei.
Mult succes

1 răspuns: