| aNNd_3856 a întrebat:

doresc sa achizitionez online un mousepad, mai precis de pe siteul eMAG.ro. A mai cumparat cineva de acolo? In cat timp ajung produsele? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Produsele ajung destul de repede 24 ore, maxim 48 de la comanda! e un site de incredere! cumpara linistit! bafta!

| Ronnix a răspuns:

Site-ul este de incredere, iar produsele ajung in 2-3 zile lucratoare.
O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele ajung intr-o zi, maxim doua.Eu am luat de mai mult bani(parca 9 mil) si ne-au dat si o sticla de vin cadou.cei drept, era in decembrie.

| aNNd_3856 explică:

Ok, mai bine zis vreau sa cumpar http://www.emag.ro/......-pQcKmini. Si multumec RS4 pentru raspuns, sper ca asa e :D