| elisabeta83 a întrebat:

folosesc de cateva luni produse Herbalife, sunt foarte multumita si as-i dori sa devin distribuitor ca sa pot comanda mai ieftin produsele.se poate? cate discaunt da? care este primul pas? eu nu vreau sa fac afacere pentru mine trebuie numai.multumesc

1 răspuns:
| Dorin93 a răspuns:

Buna seara! Nu cunosc pe nimeni de la Herbalife, in schimb va pot face legatura cu un reprezentant de la Forever sau Amway daca doriti. dorin_lazar93@yahoo.com