| mgtow a întrebat:

mama mea a pus in vanzare un apartament din tara la un pret de 40.000 € e o zona frumoasa oare va gasi client sa il cumpere? In municipiul Sacele e cartier electroprecizia si vrea apoi sa cumpere un apartament in Brasov, zice ca se descurca mai ales isi cumpara un magazin aici in strainatate. Mie mi-e cam teama sa nu mearga ceva prost si sa nu raman in strada... voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Sa posteze anuntul in ziare se va gasi probabil.atata timp cat totul e legal cu acte facute la notariat nu ai de ce sa te temi ca va ajunge in strada

| Ervin a răspuns:

Ai încredere în ea, oricum nu-i decizia ta, deci nu te prea agita. E alegerea ei.