| anca2929 a întrebat:

spuneti-mi va rog care ar fi costul pentru crearea unui site?

Răspuns Câştigător
| emaema a răspuns:

Daca vrei un site bun trebuie sa te adresezi unei firme de profil. Preturile sunt de la 400 euro in sus, dar cu o firma serioasa nu ai probleme. Mai trebuie sa-ti iei un domeniu pentru site, sa-ti faci o adresa de mail.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cat de mare vrei sa fie, intre $500 si $5000.
Poti sa-ti pui proiectul pe upwork.com sau freelancer.com

| johnnny123 a răspuns:

Crezi că există un cost fix, de genul "Site x 1 bucată = 250 euro"?

Prețurile siturilor pot varia atât de mult încât a întreba "Cât costă un site" este la fel de absurd ca a întreba "Cât costă un lucru?"

Te ajută cu ceva răspunsul "Costul unui site variază între 0 și un miliard de euro"?

| dslrn00b a răspuns:

Depinde de site, dar mai ales de cine il face. Sunt extrem de multi indieni care iti fac un site pentru 5$ dar daca vrei ceva calumea apelezi la firme specializate si costa destul de mult.