| Razvan1lol a întrebat:

Stie cineva cum este situatia in Italia?
Ma aflu la liceu si sunt singura cu tata care este bolnav, mama mea este in Italia si trebuie sa imi trimita bani sa imi platesc chiria si alimentatia si de o luna jumate nu a putut sa imi trimita bani. Ii este greu si nu vreau sa o intreb pe ea direct despre acest lucru.
Deci, stie cineva daca poate merge la o banca sa imi livreze banii pe card? (ea nu are aplicatie si nu se descurca fara sa mearga la posta/banca).
Va doresc sanatate si putere in aceasta situatie, multumesc anticipat sad

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"poate merge la o banca sa imi livreze banii pe card? "

da, poate doar să vrea

| RavenNymph a răspuns:

Da, poate. Face o declarație pe proprie răspundere conform reglementarilor de acolo și îți trimite banii. Băncile ar trebui să fie deschise.

| darrio2007 a răspuns:

Posibil ca ea sa nu lucreze in aceasta perioada. Lucrurile astea se discuta in familie. Deci intreab-o pe ea.