| DejaVuDoc a întrebat:

imi cer scuze daca am gresit categoria. Doresc sa imi cumpar si eu un joc de pe g2a si nu vreau sa imi fac cont la banca si sa imi iau card de credit pentru o chestia asta. Pot sa platesc si fara card sau cont bancar? Sa imi trimita jocul si eu sa le trimit banii prin banca de la oroce ghiseu la ei in cont sau ceva asemanator? Sau poate alta metoda?

PS: Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bucși a răspuns:

Poti cu paysafecard, mergi la un magazin si mergi la nenea de la casa si rogi sa faca un paysafe.

2 răspunsuri:
| Denision a răspuns:

Salut.Pentru efectuarea unei plati pe G2A exista mai multe metode precum plata prin sms, card bancar, paypal, paysafecard. Daca doresti, lasa-mi un Facebook s-au orice alta retea de contact si te voi ajuta eu!